Jo veikimas

Driclor antiperspirantas savo sudėtyje turi aliuminio chlorido. Aliuminio chloridas yra antiperspirantas, kuris stabdo prakaitavimą.

Šalutinis poveikis

Naudojant diclor antiperspirantą ant odos, aliuminio chloridas užkemša prakaito liaukas, taip stabdydamas skysčio išsiskyrimą ir laikinai sustabdo prakaitavimą. Šį produktą patartina naudoti prieš einant miegoti, pasitepant norimas  kūnos vietas nedidelio antiperspipranto kiekiu, o ryte jas nusiprausti. Taip reikia daryti todėl, kad naktį prakaito liaukos yra mažiau aktyvios nei dieną, ir taip mažiau joms pakenksime.

Nors medicininiai tyrimai neišskiria ypatingo šalutinio poveikio, tačiau dažniausiai pasitaikantis yra paraudusi ir sudirgusi oda pažastų srityje.

Driclor antiperspirantas
Driclor antiperspirantas

Jeigu tai pastebėjote, greičiausiai driclor naudojate per dažnai.

Prie šalutinio poveikio galima priskirti ir žalą drabužiams. Driclor turi savybę išbalinti drabužių spalvas, tad naudojant šią priemonę drabužiai greičiau susidėvi.

Priemonė nuo prakaitavimo

Teisingai naudojant Driclor antiperspirantą galėsite suvaldyti prakaitavimo problemą, tačiau ilgalaikis pažastų užkimšimas tikrai nėra sveikas ir natūralus kūno priežiūros būdas.

Priemonė nuo prakaitavimo