Kuo ypatingi SP-Wear marškinėliai?

Tai yra geriausia APSAUGA NUO PRAKAITO dėmių! Šių apatinių MARŠKINĖLIŲ paslaptis slypi MoResist drėgmę sulaikančiame sluoksnyje pažastų srityje. Šis sluoksnis – pilnai kvėpuojantis ir tuo pat metu visiškai sulaikantis ir sugeriantis prakaitą. Marškinėliai sukurti ir PAGAMINTI LIETUVOJE.

Ar pažasties sluoksnis tikrai sulaiko drėgmę?

Žinoma! Šis sluoksnis yra sudarytas iš trijų atskirų sluoksnių, kurie yra pagaminti iš skirtingų medžiagų. Šių sluoksnių kombinacija absorbuoja prakaito skystį ir neleidžia jam prasiskverbti į išorę. Dauguma panašių marškinėlių gamintojų gamina marškinėlius „sulaikančius drėgmę“ tik iš dviejų medvilnės sluoksnių ir tikisi, kad jie sulaikys prakaitą. Mes galime garantuoti, kad išbandę mūsų marškinėlius su MoResist sluoksniu pažastyse, tikrai neišvysite PRAKAITO DĖMIŲ ant viršutinių drabužių.

Kokia marškinėlių sudėtis?

SP-Wear apatinių marškinėlių sudėtis yra 92% MEDVILNĖ ir 8% ELASTANAS, tad jie puikiai priglunda prie kūno, yra nejuntami ir nematomi.

Kada galima dėvėti šiuos marškinėlius?

SP-Wear – sukurti dėvėti kasdien. Jeigu jus kankina prakaitas ir jo sukeliami nepatogumai ar tiesiog norite išsaugoti savo viršutinius drabužius nuo greito susidėvėjimo, kuris atsiranda dėl prakaito dėmių pažastyse, tai SP-Wear apatiniai MARŠKINĖLIAI kaip tik Jums!

Ar marškinėlius galima skalbti skalbyklėje ir džiovinti džiovyklėje? (Priežiūros Instrukcija)

Taip. Kaip ir kiti apatiniai marškinėliai, SP-Wear marškinėliai gali būti skalbiami skalbimo mašinoje šaltame arba šiltame vandenyje ir gali būti džiovinami vidutiniame (arba vėsesniam) karštyje. Mes rekomenduojame prieš skalbiant marškinėlius išversti juos į vidinę pusę, taip užtikrinsime jų kokybišką skalbimąsi ir džiuvimą. Taip pat, marškinėlius galima džiovinti ir saulės atokaitoje. Prašome nenaudoti jokių baliklių, tai gali pažeisti drėgmės sulaikymo sluoksnį.

Taip pat, prašome nenaudoti sauso valymo, tai gali pažeisti drėgmės sulaikymo sluoksnį. Prašome nelyginti marškinėlių, tai gali pažeisti drėgmės sulaikymo sluoksnį.

PRODUKTAI

24.99
24.99