Grąžinimas/keitimas

Grąžinti prekes ir atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekes į kito dydžio ar modelio, įsigytas www.prakaituokneprakaitaves.lt elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas gali visiškai paprastai. 

Jei www.prakaituokneprakaitaves.lt elektroninėje parduotuvėje pirkta prekė Pirkėjui netiko, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el. paštu info@prakaituokneprakaitaves.lt. Grąžinti ar pakeisti netikusias prekes Pirkėjas gali per 30 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Prekės grąžinimo/keitimo priežasties nurodyti nebūtina, tačiau prekė privalo atitikti žemiau išvardintas sąlygas.

Prekes, pirktas www.prakaituokneprakaitaves.lt elektroninėje parduotuvėje, per 30 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjas gali grąžinti ar pakeisti:

  • jei prekės nebuvo dėvėtos, kitaip pažeistos, prekės yra nesugadintos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos bei vertės.
  • tik originalioje gamintojo pakuotėje su visomis prisegtomis ir nesugadintomis etiketėmis.

Pirkėjas gali grąžinti prekes išsiųsdamas jas naudojantis kurjerio paslaugomis ar paštu. Prekių grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas.  

Pardavėjas, gavęs grąžinamas ar keičiamas prekes, įsipareigoja per 7-ias darbo dienas informuoti Pirkėją ar grąžintos/keičiamos prekės atitinka anksčiau minėtus reikalavimus. Jei grąžintos prekės atitinka šiuos reikalavimus – Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes arba grąžinti už jas Pirkėjo sumokėtus pinigus. Keičiamų prekių vertė negali viršyti Pirkėjo sumokėtos pradinės sumos, o keičiamos prekės turi būti pasirenkamos iš tuo metu parduodamų www.prakaituokneprakaitaves.lt elektroninėje parduotuvėje. Už prekių pristatymą pinigai nėra grąžinami.