Kodėl prakaituoja pažastys?

    Prakaituoja pažastys, ką daryti? Nei vienas žmogus nėra apsaugotas nuo prakaito sukeltų dėmių atsiradimo pažastyse ar kitose kūno vietose. Nereikia kalbėti apie ligas skatinančias gausų kūno prakaitavimą, kad patirti tą nepatogumo jausmą susijusi su pažastų prakaitavimu. Tai nėra nieko blogo, didelė dalis žmonių prakaituoja daugiau nei kiti ypatingai kai juos supa stresinė, emocinga aplinka ar aplinka kurioje tiesiog per karštą. Tai yra natūralus dalykas ir jis turėtų būti visiems suprantamas ir toleruojamas

prakaitas

    Turbūt sutiktumėte, kad kartais tai trukdo susikaupti kai tarkime paskaitą vedantis asmuo prakaituoja ir tai matosi būtent iš prakaito dėmių atsiradusių ant marškinių pažastyse. Arba įsivaizduokite save su tokiomis dėmėmis, pirmajame jaudinančiame pasimatyme, kuriame kiekviena klaida gali būti lemtinga. Prakaito dėmės ant marškinių turbūt nebūtų kaip pliusas jums iš partnerio perspektyvos.

    Taigi reikia pabrėžti, jog prakaitas kartais gali būti problema, pasaulyje paplitęs terminas „hiperhidrozė“ tai yra ligos sukeltas perdėtas kūno prakaitavimas. Kaip ir minėta ankščiau prakaitavimas gali būti priežastis ir nebūtinai sukeltas ligos, tačiau kaip žinoti ar jūs kenčiate nuo hiperhidorzės ir ar būtina kreiptis į gydytoją?

Hiperhidrozė ar ne? – kaip žinoti?

Taigi klausimas jums – ar atsiranda išskirtinai gausus prakaitavimas kai stresuojate? Ar prakaituojate kai jums būna šalta? Esant hipherhidrozę jūsų prakaitavimas tampa nebevaldomas visiškai spontaniškas, tokie veiksnia kaip nerimas, šiluma nebėra tie veiksniai, kuriuos galimą buvo kaltinti dėl atsiradusio prakaitavimo ir ne gana to visą šį prakaitavimo procesą tik sustiprina. Štai keli veiksniai, kuriuos galima pabrėžti kaip hiperhidorzės simptomus

 1. Gausus prakaitavimas be priežasties.
 2. Antipersipirantai, įvairios pudros arba dezodorantai neveikia ir nepadeda sustabdyti prakaito
 3. Jūsų šeimoje yra žmonių,kurie taip pat skundžiasi gausiu prakaitavimu.

Apie kitus Hiperhidrosės požymius skaitykite: linkas – 12 hiperhidroses veiksniu

Veiksniai sukeliantys pažastų prakaitavimą

     Pažastų prakaitavimą sukelia ir daugiau aplinkos veiksnių ir nereikėtų iškart sau piršti ligos, kurios galbūt ir nėra iki kol gydytojai neįrodė kitaip. Dažnai priežastys gali slypėti jūsų socialnime gyvenime arba darbe. Norint suprasti nuo ko atsiranda prakaitavimas, reikėtų pirmiausia nustatyti jūsų aplinka veikiančius faktorius, pavyzdžiui:

 1. Stresas
 2. Rūkymas
 3. Nerimas
 4. Karštis
 5. Pyktis
 6. Viršsvoris

Apsauga nuo prakaitavimo pažastyse

   Reikėtų atsižvelgti į tai jei jūsų pažastys būna nuolat drėgni, kalbėti apie invazines minimalias chirurginės operacija nėra tikslinga. Nes ši priemonė yra visiškai kraštutinė ir jos griebtis iškart nebūtų protinga, o nebūtų protinga todėl kad šių dienų rinka siūlo ypatingai daug visokių priemonių, su kurių pagalba galima susigyventi su prakaitu ir atgauti pasitikėjimą savimi. Štai priemonės kurias reikėtų išbandyti pirmiausia:

 1. Įvairūs antipersiprantai
 2. SP-WEAR marškinėliai nuo prakaito
 3. Vaistai nuo prakaitavimo
 4. Botokso injekcijos

Kaip veikia marškinėliai nuo prakaito?

     Kaip veikia antipersiprantai turbūt žino kiekvienas, ne būtent ši rinka yra plati ir siūlo begalę asortimento kiekvienam pagal kvapą ir buteliuko dizainą, tačiau didžiausias minusas šios priemonės yra tai, kad galimai gali atsirasti vėžinių susirgimų.

      SP-WEAR apsauga nuo prakaito, tai visiškai naujas prekės ženklas rinkoje, kuris siūlo netik apsaugą nuo prakaito, tačiau taip pat ir stilingus, klasikinių spalvų marškinėlius, kuriuos gali dėvėti vienus ar pasivilkti po norimais drabužiais. Gerai pagalvojus tai suteikia visišką laisvę rengtis kaip nori, nes šie marškinėliai gerai priglunda prie kūno, nėra matomi išorėje, ir svarbiausia nėra kenksmingi sveikatai. Tai turbūt puikiausia savybė, kurią reikėtų išskirti norint išvengti prakaito dėmių ant drabužių. Šių marškinėlių slaptasis ginklas yra trigubas sluoksnis pažastyse, kurie sulaiko drėgmę ir leidžia odai kvėpuoti. Taigi užtenka tiesiog pasitepti anti-bakteriniu dezodorantu ir gali jaustis gaiviai ir užtikrintai visą dieną. Peržiūrėti marškinėlius galite www.prakaituokneprakaitaves.lt

    Įvairūs medikamentai galbūt tai ir yra efektyvus būdas sustabdyti prakaitavimą, tačiau kas gali žinoti ar tai nesukels kokio kito pašalinio poveikio, kurio gydimui bus reikalingi kiti vaistai ir be abejo tokių vaistų reikėtų ieškoti tik su gydytojo konsultacijomis. Reikėtų įvertinti ar verta rizikuoti savo sveikata jei yra ir kitų būdų kaip kovoti su prakaitavimu.

      Botokso injekcijos – tai 21 amžiaus įrankis, kuris taiso gyvybės evoliucijos padarytus netobulumus. Botokso injekcijos į pažastų sritį yra paplitęs įrankis stabdyti prakaitavimą, tai gali būti pakankamai efektyvu, tačiau skausminga ir be galo brangu.

Kai atsiranda prakaitavimo problema turbūt geriausia su ja kovoti pasitelkiant sveikatos ir kūno nežalojančias priemonės šiuo metu tokią sveikatai draugišką apsaugą siūlo tik SP-WEAR marškinėliai ir dezodorantai. Šie marškinėliai suteikia pasitikėjimo ir komforto jausmus, o dezodorantas garantuoja gerą kvapą, taigi gerai pagalvojus kas gali būti geriau už tokį kokybiška ir efektyvų įrankių komplektą kovoje su prakaitavimu?

PRODUKTAI

24.99
24.99