Ar gali kofeinas sukelti nekontroliuojama prakaitavimą?

kofeinas prakaitavimas

         Ar jūs esate vienas iš daugelio žmonių kurie savo rytą pradeda nuo kofeino turinčių gėrimų?Ar mėgstate kavą arbatą nuo kurių jūs įgaunate papildomų jėgų visai dienai?
Tai yra tikrai puikus atradimas daugeliui žmonių, nes kartais neišeina taip pailsėti naktį, kad reikiamos energijos užtektų visai dienai. Kad ir kaip naudingas gali būti kofeinas, daugelis jį vartojančių žmonių yra jautrūs kofeino keliamiems šalutiniams poveikiams, tokiems kaip ilgas energetinis poveikis, kuris gali sukelti nemigą arba perdėtą prakaitavimą. Šis padidintas jautrumas kofeinui taip pat gali iššaukti hiperhidrozę (nekontroliuojamas prakaitavimas), apie šios ligos požymius galite pasiskaityti čia:https://prakaituokneprakaitaves.lt/prakaitavimas/

Kofeino sukelti šalutiniai poveikiai, kaip pasireiškia ir ką daryti?

   Kadangi kofeinas stimuliuoja smegenis ir nervų sistema yra jaučiama energija, kuri padeda susikoncentruoti ir likti žvaliu. Tie žmonės, kurie turi padidėjusi jautrumą kofeinui jo sukelta simuliacija gali iššaukti tokias problemas kaip nemigą, nervingumą, perdėta aktyvumą bei galiausiai kūno drebulį. Atsiradus šiai kūno būsenai padažnėja širdies plakimas taip pat gali keistis nuotaika tarkim iš labai linksmos į agresyvią. Tai tik keletas pavyzdžių kaip gali pasireikšti jautrumas kofeinui. Padidėjęs širdies plakimas reiškia greitesnę medžiagų apykaitą dėl to gali pradėti išsiskirti prakaitas net tada kai aplinkos temperatūra nėra didelė arba tada kai jūs to mažiausiai tikitės. Dažnais atvejais tai yra normali kūno funkcija ir išgėrus kavos kūnas natūraliai šaliną temperatūros perteklių taip sukeldamas prakaitavimą. Kitais atvejais kai prakaitas pradeda tekėti nekontroliuojamai tai reiškia jūs patiriate kofeino sukeltą šalutinį poveikį.

    Toks gausus prakaitavimas gali įsigerti į jūsų drabužius, dėl to pradedama jaustis nepatogiai, yra jaučiamas pastovus kūno drėgnumas. Tokiais atvejais jokie dezodorantai ar antiperspirantai jūsų prakaitavimo nesustabdys tik galbūt padės sustabdyti blogo kvapo sklidimą. Ką daryti kai užklumpa tokio tipo prakaitavimas? Ši problema ir buvo pats pradinis SP-WEAR marškinėlių tikslas – padaryti prakaitavimą ne problema, o natūralia kūno funkciją. Su šiais marškinėliais galite jaustis patogiai visur ir visada. 

PRODUKTAI

24.99
24.99